Kdo jsem

Jmenuji se Jana Schwarz a v realitách pracuji od r. 1998, z toho několik let v USA, konkrétně ve státech Kalifornie a Florida. V obou státech jsem úspěšně absolvovala i realitní vzdělání zakončené státní zkouškou. Svoji práci miluji a za ta léta jsem se setkala asi s každou situací, která může v realitní transakci nastat. Mám za sebou stovky úspěšně realizovaných realitních transakcí, spousta klientů se na mě obrací opakovaně a mnoho z nich mohu nyní počítat mezi své přátele. Díky tomu mohu téměř výhradně pracovat na základě doporučení.

Velmi dobře se orientuji v realitní problematice a jako váš osobní makléř pro vás vždy najdu vhodné řešení, které bude nejblíže Vašim představám a postarám se o hladký prodej či koupi Vaší nemovitosti. Každá realitní transakce je jiná. Ve své práci využívám osobní přístup i moderní metody a nástroje, včetně prodeje formou podání nejlepší nabídky – aukce. Spolupracuji s mnoha prověřenými  odborníky (právníci, technici, architekti, profesionální fotografie, videoprohlídky, 3D virtuální prohlídky, dron, homestaging, sociální sítě).

Jak pracuji

Můj „jiný než obvyklý přístup“ je přístup, který znamená moji naprostou osobní pozornost a péči o prezentaci Vaší nemovitosti a vedení před, během i po prodejním procesu.

Přístup, kdy jsem tu pro vás každý den.

Mohu Vám poradit s nejlepší strategií i prodejní cenou. Budu naslouchat Vašim přáním, abychom společně dosáhli nejlepšího výsledku. Jakmile si vše společně určíme, pustím se do práce a postarám se o kompletní proces prodeje či nákupu nemovitosti způsobem, který vám vyhovuje. Mám ráda jasné a srozumitelné dohody a vždy je dodržuji. Mým cílem je poskytnout Vám excelentní služby, abyste se na mě mohli s důvěrou obrátit i v budoucnosti a doporučit mě svým přátelům a známým.